Gunnar Norrman etsning

Gunnar Norrman etsning
Gunnar Norrman etsning
Gunnar Norrman etsning
Gunnar Norrman etsning
Gunnar Norrman etsning
Gunnar Norrman etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Vassvik", signerad G. Norrman, daterad och numrerad 70/100, torrnål, bildstorlek ca 26x17 cm

Ej examinerad ur ramen, något gulnad

650091

2019-06-01