Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BJÖRN WESSMAN (född 1949): ´´Mälarhöjden´´, signerad Wessman och Björn Wessman a tergo, olja på duk, ca 60x44 cm
Zustandsbeschreibung
Åldersrelaterat slitage
650095
2019-06-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner