Mogens Balle litografi

Mogens Balle litografi
Mogens Balle litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MOGENS BALLE (Danmark, 1921-1988): komposition, färglitografi, signerad samt numrerad 1/100, bildyta 60x45 cm

Ej examinerad ur ram

650103

2019-06-01