Lars Grönfelt oljemålning

Lars Grönfelt oljemålning
Lars Grönfelt oljemålning
Lars Grönfelt oljemålning
Lars Grönfelt oljemålning
Lars Grönfelt oljemålning
Lars Grönfelt oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS GRÖNFELT (Finland, 1926-1982): Abstrakt komposition, signerad och daterad L Grönfelt 70, olja på duk, ca 36x50 cm

650106

2019-06-01