Eriksson & Westerberg-Lindqvist skåp
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YNGVE ERIKSSON & EVY WESTERBERG-LINDQVIST, barnskåp, samtida, Leka Sweden, vit,- och grönlackerad på gummihjul, 1 dörrpar med 4 bakomliggande hyllor, höjd ca 90, 79x45 cm
Smärre slitage, mindre repor
650112
2019-06-01