Eriksson & Westerberg-Lindqvist skåp

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE ERIKSSON & EVY WESTERBERG-LINDQVIST, barnskåp, samtida, Leka Sweden, vit,- och grönlackerad på gummihjul, 1 dörrpar med 4 bakomliggande hyllor, höjd ca 90, 79x45 cm

Smärre slitage, mindre repor

650112

2019-06-01