Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
OSVALDO BORSANI, "T96 Boomerang", skrivbord, teak, för Tecno, formgivet 1957, höjd ca 72, 205x90 cm
Slitage, repor
650137
2019-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här