Klubbat för:
3 400 EUR
Utropspris
2 000 EUR
TIMO SARPANEVA, glasskulptur, "Jättens näve", signerad Timo Sarpaneva, Iittala, tidigt 1950-tal, klart glas med sodabubblor, höjd 25,5 cm
Spänningsspricka
650159
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här