Philip von Schantz oljemålning

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), "Stilleben med vette och pilk", monogramsignerad och daterad PvS -73, olja på duk, ca 100x65 cm

650174

2019-06-01