Karmstol i rokoko
2019-06-02
650200
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KARMSTOL, 1700-tal, rokoko, bemålad, sits i ljust läder, sitthöjd 48, rygghöjd 100, bredd 70 cm
Senare bemålning och läderklädsel, slitage