Kard Turkiet
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOLK, kard, 1800-tal, Turkiet, handtag i stål med mässingsinläggningar, balja i silver med pressad och graverad dekor, baljan märkt med tillverkarstämpel, total längd ca 32,5 cm
Balja med bucklor
650204
2019-06-02