Lennart Börje Vestbergoljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART BÖRJE VESTBERG (född 1934): Stockholmsmotiv med skärgårdsbåtar, signerad L Börge, olja på duk, ca 45x54 cm

650205

2019-06-01