Fred Andersson oljemålning

Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning
Fred  Andersson oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FRED ANDERSSON (1921-1989): "Nattgata I", signerad och daterad Fred Andersson -60, olja på duk, ca 81x59 cm

650217

2019-06-01