Fåtöljer Louis Seize-stil

Fåtöljer Louis Seize-stil
Fåtöljer Louis Seize-stil
Fåtöljer Louis Seize-stil
Fåtöljer Louis Seize-stil
Fåtöljer Louis Seize-stil
Fåtöljer Louis Seize-stil
Fåtöljer Louis Seize-stil
Fåtöljer Louis Seize-stil
Fåtöljer Louis Seize-stil
Fåtöljer Louis Seize-stil
Fåtöljer Louis Seize-stil
Fåtöljer Louis Seize-stil
Fåtöljer Louis Seize-stil
Fåtöljer Louis Seize-stil

Klubbat för:

4 000 SEK

2 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Louis Seize-stil, gråmålad stomme i lövträ med skurna detaljer, textilkädsel, lösa sittplymåer, 1900-tal, sitthöjd 42 cm

PROVENIENS: Heby Slott, Södermanland

650221

2019-06-01