Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HANS RIPA (1912-2001): Stilleben med blommor, signerad Ripa, olja på suk, ca 63x42 cm
650240
2019-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här