Hans Ripa oljemålning

Hans Ripa oljemålning
Hans Ripa oljemålning
Hans Ripa oljemålning
Hans Ripa oljemålning
Hans Ripa oljemålning
Hans Ripa oljemålning
Hans Ripa oljemålning
Hans Ripa oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANS RIPA (1912-2001): Stilleben med blommor, signerad Ripa, olja på suk, ca 63x42 cm

650240

2019-06-16