Omega Seamaster de Ville armbandsur
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, Seamaster de Ville, 1960-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, plexiglas, stavindex, datum, stor sekundvisare, krona med Omega symbol, diam ca 34.5 mm
Bruksslitage. Glas med repor. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
650242
2019-06-06