Omega Seamaster de Ville armbandsur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMEGA, Seamaster de Ville, 1960-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, plexiglas, stavindex, datum, stor sekundvisare, krona med Omega symbol, diam ca 34.5 mm

Bruksslitage. Glas med repor. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

650242

2019-06-06