Tissot Antimagnetique armbandsur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TISSOT, Antimagnetique, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, liten separat sekundvisare, serie nr. 1216813, diam ca 30.5 mm

Bruksslitage. Urtavla och glas med patina. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

650245

2019-06-06