Serveringsskåp Villeroy & Boch
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VILLEROY & BOCH, serveringsskåp, tvådelat, 1980/90-tal, överdel med pardörrar i vitrin samt spröjs, invändigt med hyllplan i glas, nederdel med snedklaff och bakomliggande lådor, skåpörrar undertill, lackerat i gult, beslag i mässing, höjd ca 215, 95x50 cm
Bruksslitage
650246
2019-06-01