Spegel / Väggfält

Spegel / Väggfält
Spegel / Väggfält
Spegel / Väggfält
Spegel / Väggfält
Spegel / Väggfält
Spegel / Väggfält

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, omkring 1900, gustaviansk stil, förgylld och bronserad, krön kärve samt med lilla riksvapnet, höjd ca 76x32 cm

Smärre skador

650260

2019-06-03