IWC armbandsur

IWC armbandsur
IWC armbandsur
IWC armbandsur
IWC armbandsur
IWC armbandsur
IWC armbandsur
IWC armbandsur
IWC armbandsur
IWC armbandsur
IWC armbandsur
IWC armbandsur
IWC armbandsur
IWC armbandsur
IWC armbandsur

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IWC, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, liten separat sekundvisare, krona märkt med fisk (symbol för vattentäthet), senare läderrem ej original, serie nr. 1622499, verk nr. 1439039, kal 88, diam ca 34 mm

Bruksslitage. Urtavla med skador. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

650273

2019-06-06