Klubbat för:
900 EUR
Utropspris
1 200 EUR
TIMO SARPANEVA, glasskulptur, "Fågelhuvud", signerad Timo Sarpaneva Iittala, 1950-tal, ångblåsningsmetod, slipat klart glas, höjd 19,5 cm
650326
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här