1700-tals byråer

1700-tals byråer
1700-tals byråer
1700-tals byråer
1700-tals byråer
1700-tals byråer
1700-tals byråer
1700-tals byråer
1700-tals byråer
1700-tals byråer
1700-tals byråer
1700-tals byråer
1700-tals byråer
1700-tals byråer
1700-tals byråer

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 EUR

BYRÅER, 1 par, senbarock, 1700-talets första hälft, mönsterlagt fanér i olika träslag, rak form, profilerad skiva, brännförgyllda beslag, höjd 82 cm, 105 x 57 cm

Renoverad, ställvis slitage och små skador, senare nyckel finns

650328

2019-12-04