1700-tals byråer
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 EUR
BYRÅER, 1 par, senbarock, 1700-talets första hälft, mönsterlagt fanér i olika träslag, rak form, profilerad skiva, brännförgyllda beslag, höjd 82 cm, 105 x 57 cm
Renoverad, ställvis slitage och små skador, senare nyckel finns
650328
2019-12-04