Sven Inge Demonér Höglund oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN INGE DE MONÉR HÖGLUND (1935-2008): "Landskap med tecken", a tergo signerad och daterad -85, olja på duk, ca 61x81 cm

650330

2019-06-02