Hans Osswald oljemålning

Hans Osswald oljemålning
Hans Osswald oljemålning
Hans Osswald oljemålning
Hans Osswald oljemålning
Hans Osswald oljemålning
Hans Osswald oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS OSSWALD (1919-1983): Gitarrspelaren, signerad Hans Osswald, olja på pannå, ca 70x55 cm

650334

2019-06-02