Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOPFAT, ca 1620-1640 med Adam och Eva, mässing, diameter 52 cm
Skador och slitage
650343
2019-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här