Dopfat 1600-tal

Dopfat 1600-tal
Dopfat 1600-tal
Dopfat 1600-tal
Dopfat 1600-tal
Dopfat 1600-tal
Dopfat 1600-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOPFAT, ca 1620-1640 med Adam och Eva, mässing, diameter 52 cm

Skador och slitage

650343

2019-06-01