Matbord gustaviansk stil
Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, Bodafors, gustaviansk stil, fanérat i pyramidmahogny, sargen med dekor av förgyllda fleuroner, fothylsor i mässing, höjd ca 73, diameter 115, 2 iläggsskivor med sarg vardera bredd 60 cm medföljer
Brukslitage
650346
2019-06-01