Ljusstakar 1 par 1700-tal

Ljusstakar 1 par 1700-tal
Ljusstakar 1 par 1700-tal
Ljusstakar 1 par 1700-tal
Ljusstakar 1 par 1700-tal
Ljusstakar 1 par 1700-tal
Ljusstakar 1 par 1700-tal
Ljusstakar 1 par 1700-tal
Ljusstakar 1 par 1700-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Louis XV, 1700-tal, brons, höjd 24 cm

slitage

650348

2019-06-10