Sekretär
2019-06-03
650351
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SEKRETÄR, 1900-talets första hälft, rokokostil, beslag och gallerkant i mässing, fanérad i valnöt, intarsiadekor, höjd ca 97, 82x47 cm, nyckel finns
Slitage