Bord med klaff 1800-tal

Bord med klaff 1800-tal
Bord med klaff 1800-tal
Bord med klaff 1800-tal
Bord med klaff 1800-tal
Bord med klaff 1800-tal
Bord med klaff 1800-tal
Bord med klaff 1800-tal
Bord med klaff 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

2 500 SEK

BORD, halvmåneformat, 1800-tal, sengustavianskt, fanérad i mahogny, höjd 75, diameter (uttfällt) 97 cm

Skador och slitage

650354

2019-06-01