Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP, 1960-tal, mahognyfanér, beslag i mässing, bakstycke stämplat SMI för Svensk möbelindustri nr 121, höjd ca 145 106x37, nyckel finns

Smärre fläckar

650362

2019-06-03