Beverly Stoll Pepper etsning

Beverly Stoll Pepper etsning
Beverly Stoll Pepper etsning
Beverly Stoll Pepper etsning
Beverly Stoll Pepper etsning
Beverly Stoll Pepper etsning
Beverly Stoll Pepper etsning
Beverly Stoll Pepper etsning
Beverly Stoll Pepper etsning

Klubbat för:

30 EUR

150 EUR

BEVERLY STOLL PEPPER (1941-) komposition, signerad samt daterad -64, etsning, 45/50, 47x62 cm

fuktskador

650370

2019-06-13