Ingrid Hjertén

Ingrid Hjertén
Ingrid Hjertén
Ingrid Hjertén
Ingrid Hjertén

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGRID HJERTÉN (1915-1998): Komposition, monogramsignerad, olja på pannå, ca 72x58 cm

650374

2019-06-03