Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅGELBAD, gjutjärn, 1900-talets slut, i form av snäcka, med fåglar, på fot, bemålat i vitt, längd ca 34, höjd 20 cm
Rost, slitage
650377
2019-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här