Fågelbad gjutjärn

Fågelbad gjutjärn
Fågelbad gjutjärn
Fågelbad gjutjärn
Fågelbad gjutjärn
Fågelbad gjutjärn
Fågelbad gjutjärn
Fågelbad gjutjärn
Fågelbad gjutjärn
Fågelbad gjutjärn
Fågelbad gjutjärn

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅGELBAD, gjutjärn, 1900-talets slut, i form av snäcka, med fåglar, på fot, bemålat i vitt, längd ca 34, höjd 20 cm

Rost, slitage

650377

2019-06-02