Rolf Mellström olja

Rolf Mellström olja
Rolf Mellström olja
Rolf Mellström olja
Rolf Mellström olja
Rolf Mellström olja
Rolf Mellström olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): "Grågäss", signerad Rolf Mellström 1935, olja på duk, 60x92 cm

Krackeleringar

650381

2019-06-03