Dryckeskanna och stop tenn

Dryckeskanna och stop tenn
Dryckeskanna och stop tenn
Dryckeskanna och stop tenn
Dryckeskanna och stop tenn
Dryckeskanna och stop tenn
Dryckeskanna och stop tenn
Dryckeskanna och stop tenn
Dryckeskanna och stop tenn
Dryckeskanna och stop tenn
Dryckeskanna och stop tenn

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DRYCKESKANNA 4 st., STOP, tenn, 1800-tal, höjd ca 19-24 cm

Lagningar, slitage, bucklor

650424

2019-06-03