Kuverttallrikar tenn

Kuverttallrikar tenn
Kuverttallrikar tenn
Kuverttallrikar tenn
Kuverttallrikar tenn

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 12 st, tenn, Gränna tenn, 1978, diameter ca 30 cm

Slitage, repor

650430

2019-06-03