Skålfat tenn

Skålfat tenn
Skålfat tenn
Skålfat tenn
Skålfat tenn
Skålfat tenn
Skålfat tenn
Skålfat tenn
Skålfat tenn
Skålfat tenn
Skålfat tenn
Skålfat tenn
Skålfat tenn

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLFAT, 8 st., tenn, 1800-tal, olika mästare, diameter ca 34-37 cm

Fast löda hänganordning, bucklor, slitage

650435

2019-06-03