Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
400 EUR
VAS, glas, stämplad Moser, bärnstenstonad glasmassa, förgylld dekor av mönster i relief, höjd 25 cm
650441
2019-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här