Art Deco vas från Moser

Art Deco vas från Moser
Art Deco vas från Moser
Art Deco vas från Moser
Art Deco vas från Moser
Art Deco vas från Moser
Art Deco vas från Moser

Klubbat för:

200 EUR

400 EUR

VAS, glas, stämplad Moser, bärnstenstonad glasmassa, förgylld dekor av mönster i relief, höjd 25 cm

650441

2019-06-17