Fat Karlskrona

Fat Karlskrona
Fat Karlskrona
Fat Karlskrona
Fat Karlskrona
Fat Karlskrona
Fat Karlskrona
Fat Karlskrona
Fat Karlskrona

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, tenn, stämplat Fredrik Ahlman (mästare i Karlskrona 1766-1789) Karlskrona, otydlig årsstämpel, diameter 38,5 cm

Slitage, repor, bristning

650444

2019-06-03