Fat och grötskål

Fat och grötskål
Fat och grötskål
Fat och grötskål
Fat och grötskål
Fat och grötskål
Fat och grötskål
Fat och grötskål
Fat och grötskål
Fat och grötskål
Fat och grötskål
Fat och grötskål
Fat och grötskål
Fat och grötskål
Fat och grötskål

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT 5 st., GRÖTSKÅL, 1800-tal, tenn, diameter 22-33 cm

Fast löda hänganordning, bucklor, slitage

650453

2019-06-03