Snurrfåtöljer

Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer

Klubbat för:

2 400 SEK

4 000 SEK

SNURRFÅTÖLJER, 1 par, 1960/70-tal, klöädsel i brunt skinn, sitthöjd ca 43,

Bruks och åldersrelaterat slitage

650456

2019-06-01