Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

750 SEK

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1900-talets sista kvartal, stomme i förkromad vitmetall, skivor i glas, med tidningshylla, höjd ca 51 cm, yttermått ca 45x35 cm

Bruksslitage

650461

2019-06-01