Klubbat för:
750 SEK
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1900-talets sista kvartal, stomme i förkromad vitmetall, skivor i glas, med tidningshylla, höjd ca 51 cm, yttermått ca 45x35 cm
Bruksslitage
650461
2019-06-01