Bokhylla England

Bokhylla England
Bokhylla England
Bokhylla England
Bokhylla England
Bokhylla England
Bokhylla England
Bokhylla England
Bokhylla England
Bokhylla England
Bokhylla England

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKHYLLA, tidigt, 1900-tal, England, mahognyfaner, höjd 141, 28X91 cm. Två bokhyllor på vardera sida. Lejontassar. Svärtade detaljer.

650467

2019-06-01