Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, tidigt, 1900-tal, England, mahognyfaner, höjd 141, 28X91 cm. Två bokhyllor på vardera sida. Lejontassar. Svärtade detaljer.
650467
2019-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här