Heteka serveringsvagn

Heteka serveringsvagn
Heteka serveringsvagn
Heteka serveringsvagn
Heteka serveringsvagn
Heteka serveringsvagn
Heteka serveringsvagn

Klubbat för:

1 050 EUR

Utropspris

600 EUR

SERVERINGSVAGN, tillverkad av Heteka Oy Helsingfors, 1930-tal, höjd 69 cm, bredd 70 cm, djup 43,5 cm

Slitage och sliten förkromning, rost

650468

2019-06-11