Okänd konstnär oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Skogslandskap med vandrande man och vattenmölla, otydlig signatur, 1800-talets senare del, olja på duk, ca 59x44 cm

Krackelerad, ospänd duk, färgbortfall nertill

650470

2019-06-14