David Rosén Futura
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAVID ROSÉN, byrå och skåp ut Futura-serien, fanerade i mahogny, mässingshandtag, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft, byrån brickmärkt, höjd ca 74, 60x40 cm/st
1 nyckel medföljer
Bruksslitage, repor, märken
650475
2019-06-01