David Rosén Futura

David Rosén Futura
David Rosén Futura
David Rosén Futura
David Rosén Futura
David Rosén Futura
David Rosén Futura
David Rosén Futura
David Rosén Futura

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

DAVID ROSÉN, byrå och skåp ut Futura-serien, fanerade i mahogny, mässingshandtag, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft, byrån brickmärkt, höjd ca 74, 60x40 cm/st

1 nyckel medföljer

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, repor, märken

650475

2019-06-01