Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL-ERIK EKSELIUS, karmstol, JOC Vetlanda, 1960-tal, stomme i teak, klädsel i strukturvävd ulltextil, sitthöjd ca 40, bredd ca 65 cm, skyltmärkt
Bruksslitage, klädsel något smutsig
650477
2019-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här