Karmstol design Karl-Erik Ekselius

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, karmstol, JOC Vetlanda, 1960-tal, stomme i teak, klädsel i strukturvävd ulltextil, sitthöjd ca 40, bredd ca 65 cm, skyltmärkt

Bruksslitage, klädsel något smutsig

650477

2019-06-02